KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5795777
nr 579 5777
Gouache
signerad G.M, motiv från Fårö, 29x41
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2009
kl 19:01:21
24/4 14:15:14
Gouache